Móda představuje více než pouhé oblečení; je to prostředek vyjádření sebe sama, kultury a doby. Pokud horlivě žijete pro svět módy, máte oko pro detail a touhu sdílet nejnovější a nejinovativnější styly s komunitou stejně smýšlejících jednotlivců, možná právě hledáme právě vás!

Ve svém týmu věříme v sílu módy jako prostředku pro vyjádření individuality a kreativity. Hledáme nadané a vášnivé jednotlivce z módního světa, kteří mají co nabídnout a chtějí se podělit o svou vizi a talent s naší rostoucí komunitou.

Nabízíme vám nejen platformu, kde můžete prezentovat své nápady a vize, ale také prostředí, kde můžete růst, učit se a inspirativně působit na ostatní. Naše partnerství zahrnuje nejen sdílení módních trendů, ale také příležitost účastnit se exkluzivních událostí, workshopů…

Pokud máte pocit, že disponujete tím, co je potřeba k tomu, abyste se stali součástí našeho dynamického týmu, a chcete spolupracovat s námi na rozličných projektech a kampaních, těšíme se na to, že s vámi navážeme kontakt. Vaše nápady, zkušenosti a vášeň mohou být přesně tím, co hledáme.

Pro více informací o tom, jak se můžete stát naším partnerem a jak společně můžeme psát módní historii, napište nám na e-mailovou adresu: [email protected]. Jsme přesvědčeni, že společně můžeme dosáhnout neuvěřitelných věcí a vnést novou dimenzi do světa módy.

Děkujeme za váš zájem a s nadšením očekáváme inspirativní spolupráci s vámi!